Vår organisation

ASSA OEM

Här finner du personer i vår organisation på ASSA OEM. Till vänster kan du välja vilket specifikt område du vill komma i kontakt med.

Helena Grubb

VD

Telefon mobil: 072 220 86 10
Telefon kontor 031 704 40 01

E-mail: helena.grubb@assaabloy.com

Henrik Mellquist

Produktchef dörr och fönster

Telefon mobil: 072 238 60 97
Telefon kontor: 031 704 23 85

E-mail: Henrik.Mellquist@assaabloy.com

Michael Bodewall

Produktchef

Telefon mobil: 072 713 70 57
Telefon kontor: 031 704 40 04

E-mail: Michael.Bodewall@assaabloy.com

Maria Nilsson

Chef kundservice

Telefon mobil: 070 217 41 94
Telefon kontor: 031 704 40 59

E-mail: Maria.Nilsson@assaabloy.com

Bengt Nilsson

HR specialist

Telefon mobil: 076 141 10 65
Telefon kontor: 031 704 40 06

E-mail: Bengt.O.Nilsson@assaabloy.com

Magnus Gunnarsson

Operations Manager

Telefon växel: 031 704 40 00

E-mail: Magnus.Gunnarsson@assaabloy.com

Kenth Eriksson

Kvalitetschef

Telefon mobil: +46 76 135 73 70
Telefon kontor: 031 704 40 18

E-mail: kenth.eriksson@assaabloy.com